-> Skočit rovnou na obsah

Novinky

Informace k nedělní lekci - 22. 4. 2012

Program nedělní lekce - MAKE UP and HAIR STYLING pod vedením vizážistky Vladislavy Krajníkové.
Na zítřejší lekci přijďte všechny nenalíčené jelikož Vás bude vizážistka učit, jak se správně líčit a jak správně pečovat o svou pleť. Hodina začíná jako vždy ve 13:30 v Bussines Centru.

Video z Fashion show v OC Central Most

Koukněte se na VIDEO z módní přehlídky Olga´s Models konané 14. dubna 2012.

Fashion show a vyhlášení tváře OC Central Most

Dne 14. dubna 2012 se uskutečnila v OC Central Most jarní módní přehlídka profesionální školy modelingu Olga´s Models. Na módní přehlídce se předávěly značky Denny Rose, New Yorker, Orsay, Triumph, Intersport, Alpine pro, Grand Optical, svatební a společenské šaty salón Delta a další. Celou akci uváděl moderátor Zdeněk Lukesle, do programu bylo zařazeno i vystoupení pop. zpěváka Marka Ztraceného. Současně se z absolventů Olga´s Models zvolila tvář OC Central Most pro rok 2012. Vítězi se stali Andrea Zámečníková a Patrik Hasenohrl. Více v sekci FOTOGALERIE.

Zkouška na přehlídku v OC Central Most

Poslední zkouška před přehlídkou se koná zítra, tj. 12. 4. od 16:30 do 17:45 hod. v tanečním studiu v Business centru.

Volba tváře OC Central Most začíná !

Přijďte podpořit ÚČASTNÍKY našeho kurzu. Hlasujte pro své favoritky či favority a vyhrajte nákupy v OC Central Most. Hlasovací lístky jsou k dispozici na recepci Centra.

Zvolte tvář OC Central Most, hlasování právě začalo !

Přijďte do Centralu, vyplňtě hlasovací LÍSTEK a volte tvář OC Central i Vy! Zároveň budete automaticky zařazeni do soutěže o nákupy v OC Central Most. Slavnostní vyhlášení proběhne 14. 4. 2012.

Volba tváře OC Central Most začíná !

Přečtěte si ROZHOVOR s Olgou Šrůtovou, který poskytla pro magazín OC Central Most.

Focení pro OC Central Most

V této chvíli by měli mít na svých e-mailech všichni absolventi / absolventky kurzu OLGA´S MODELS veškeré informace ohledně nedělního focení pro OC Central Most. Pokud by někdo z Vás e- mai noobdržel, ozvěte se.


předchozí1 2 3 4 5 předchozí