-> Skočit rovnou na obsah

Novinky

26. 9. 2012 - Patrik Hasenohrl pro Deník Mostecka

Přečtěte si ROZHOVOR Patrika Hasenohrla - absolventa našeho kurzu a tváře OC Central Most pro rok 2012, který právě vyšel v Deníku Mostecka.

23. 7. 2012 - Absolventky kurzu Olga´s Models v agentuře Bohemia Model Managemt

Podívejte se na ABSOLVENTKYnašeho kurzu Olga´s Models ( Andrejku, Nikolku a Adélku ), které nejvíce zaujaly naši partnerskou pražskou agenturu Bohemia Model Management a byly pozvány do agentury na úvodní schůzku.

1. 7. 2012 - Tváře OC Central Most v letním vydání magazínu

Podívejte se na letní vydání MAGAZÍNU OC Central Most.

11. 6. 2012 - Absolventi historicky prvního kurzu Olga´s Models

Podívejte se na ABSOLVENTY jarního kurzu Olga´s Models. Focení proběhlo v Praze pod vedením Filipa Matušinského. O make-up a vlasy se postarala Gabriela Tošnarová, o styling Olga Šrůtová.

30. 5. 2012 - Poslední lekce jarního kurzu

Závěrečná lekce se uskuteční v sobotu 9. června od 13:30 v tradičních prostorách Bussines centra.

23. 5. 2012 - Photo shooting pro OC Central Most

Podívejte se na UKÁZKY z prvního focení pro OC Central Most. Focení Andrejky a Patrika ( výherců tváře OC Central Most ) probíhalo v prostorách nákupního centra a dále v ateliéru RENI.

16. 5. 2012 - Informace pro absolventy kurzu

Další lekce se uskuteční až 27. května v obvyklém čase od 13:30. Nejpozději do konce tohoto týdne vám budou zaslány na e-mail náhledy nejlepších vybraných fotografií pořízených Filipem Matušinským, ze kterých se vyberou tři finální fotky, které budou upraveny do konečně podoby. Kopírování a jakékoli šíření fotografií s ochranným vodotiskem bez písemného souhlasu autora či Olga's Models je přísně zakázano. Platí to i pro sdílení na sociálních sítích.
Každý absolvent kurzu následně obdrží tři finální fotografie na CD, spolu se všemi ostatními náhledy fotografií Filipa Matušinského, které si bude moci každý dodatečně přidělat.

Informace k focení v Praze

Focení absolventů kurzu se uskuteční dne 12.května 2012. Začátek je od 9hod.
Fotograf: Filip Matušinský
Vizážistka: Gabriela Tošnarová
Adresa: Praha 7 - Holešovice, V Háji 10


předchozí1 2 3 4 5 předchozí