-> Skočit rovnou na obsah

Novinky

10. 3. 2013 - Info pro kurzisty

V tuto chvíli by měl mít každý z kurzistů na e-mailu užší výběr fotografií z focení s Filipem Matušinským v hotelu Ambassador v Praze.
Z těchto fotografií vyberte 3 ks, které obratem zašlete na náš e-mail.
Na závěr kurzu obdržíte CD se všemi fotkami pořízenými v hotelu Ambassador a zároveň si je budete moci doobjednat.

20. 2. 2013 - Info k focení v Praze

Info k sobotnímu focení kurzistů profesionální školy modelngu Olga´s Models, které proběhne v Praze 23. 2. 2013:

Místo:

Hotel Ambassador - prezidentské apartmá
Praha 1, Václavské náměstí 5-7

Fotograf: Filip Matušinský

Vizážistka: Gabriela Tošnarová

Start: 9:00

Žádáme o dodržení domluvených časových termínů.

6. 2. 2013 - Novinky z probíhající kurzu

Sledujte aktuální novinky z probíhající kurzu Olga´s Models - přidejte si nás na Facebooku a prohlédněte si fotografie z jednotlivých lekcí.

11. 12. 2012 - Vánoční akce v OC Central Most

Modelka Olga Šrůtová zahájila na Mostecku další modelingový kurz. Prijďte se podívat na vánoční akci do OC Central Most, dne 14. 12. od 16:30, kde budou noví kurzisté a zároveň finalisté soutěže Tvář Central Most představeni veřejnosti. Součástí akce je i vystoupení skupiny Lunetic. Více na našem Facebooku.

1. 1. 2012 - Casting Olga´s Models

V sobotu, dne 1. prosince 2012, proběhl další Casting do modelingového kurzu Olga´s Models. V porotě zasedla Olga Šrůtová ( za agenturu Olga´s Models ), dále Ing. Pavla Lukavská ( manažerka OC Central Most ), Vladislava Krajníková, DiS ( vizážistka a vicemistryně ČR v make-upu ) a sponzor projektu Tvář OC Central Most pan Ladislav Sopr.
Na castingu byli vybráni chlapci a dívky do dalšího modelingového kurzu Olga´s Models, kterým bude nejpozději do pondělí 3. 12. zasláno vyrozumění.
Těm z Vás, kteří se omluvili, že na casting nemohli přijít a požádali o individuální schůzky, bude nejpozději do 3. 12. zasláno vyrozuměni prostřednictvím e-mailu o náhradním termínu.
Fotografie ze sobotního Castingu najdete na našem Facebooku.

19. 11. 2012 - BACKSTAGE VIDEO : jak se fotil podzimní magazín OC Central Most

Podívejte se na VIDEO z podzimního focení magazínu OC Central Most. Uvidíte, jak probíhají přípravy počínaje výběrem oblečení a konče finálním focením.
Chcete se stát novou tváří OC Central Most pro rok 2013? Zajímá Vás modeling? Tak neváhejte a přijďte na casting do dalšího modelingového kurzu Olga´s Models. Casting se koná již 1. 12. 2012, od 14hod v Business Centru v Mostě.

5. 11. 2012 - Hledá se model / ka - zahájení kampaně v OC Central Most

Právě jsem zahájili modelingovou KAMPAŇ v OC Central Most. Chceš se stát modelkou/modelem a novou mediální tváří OC Central Most? Přijď na Casting do modelingového kurzu Olga´s Models, který se koná 1. 12. 2012. Těšíme se na Vás.

Vyhlašujeme CASTING do nového kurzu Olga´s Models

Profesionální škola modelingu Olga´s Models pořádá již druhý modelingový kurz. Casting do nového kurzu se koná dne: 1. 12. 2012, ve 14:00 hod. v Bussines centru (bývalé Báňské stavby Most) v 6. patře, v prostorách tanečního studia Kamily Hlaváčikové.
Na sebe si vezměte obepínající oblečení, ve kterém vynikne Vaše postava. Boty na vysokém podpatku ( nejlépe lodičky ) s sebou.
Vyplňte PŘIHLÁŠKU do našeho kurzu, přijďte na Casting a odstartujte Vaši modelingovou kariéru!
Přihlašte se do kurzu a získejte zároven šanci stát se NOVOU TVÁŘÍ OC Central Most pro rok 2013.

Těšíme se na Vás.


předchozí1 2 3 4 5 předchozí